Пізнавальна екскурсія на IF CEM для випускників.

29 квітня 2024 року студенти коледжу разом із дирекцією та викладачами спеціальних дисциплін відвідали ПрАТ "Івано-Франківськцемент" - високотехнологічний потужний комплекс виробництв будівельних матеріалів.

Спершу Світлана Мирославівна ЛЕОЧКО, начальник відділу управління персоналом, разом із своєю заступницею, Олесею Зіновіївною СМЕТАНОЮ розповіла про історію створення підприємства, умови праці та карʼєрнооо зростання.

Далі Ігор Петрович ЛИТВИНЕЦЬ, начальник управління охорони праці провів інструктаж з техніки безпеки та наголосив правила поведінки на території заводу під екскурсії.

Василь Іванович САВЧУК, начальник виробничого-технологічного відділу, провів насичену та цікаву екскурсію підприємством, розказав про усі тонкощі та особливості кожного з процесів виробництва.

Дякуємо керівництву за організацію цікавої та інформативної екскурсії для майбутніх фахівців!