Співпраця коледжу з МХП: нові можливості для студентів!

8 квітня 2024 року в актовій залі коледжу відбулася зустріч студентів з представниками міжнародної компанії у сфері харчових та агротехнологій і ритейлу МХП.

З вітальним словом виступив директор коледжу - Василь БЕРЕГОВСЬКИЙ. Надалі взяла слово Ксенія МОТОРІНА, керівник відділу по роботі з молоддю, яка познайомила авдиторію з історією створення компанії, масштабами виробництва.

Ксенія розповіла про умови праці, можливість проходження практики та здобуття освіти за дуальною формою навчання, перспективи кар'єрного росту.

На завершення Марина ШЕПТИЦЬКА, фахівець по роботі з молоддю, провела з авдиторією вікторину, в результаті якої найуважніші та найактивніші студенти отримали призи.

Дякуємо за змістовну та насичену бесіду. До нових зустрічей!

До речі, хочеш стати частинкою величезної команди МХП? Реєструйся за qr кодом внизу і матимеш можливість відправитись на екскурсію виробництвом.