Технопікнік в ІФНТУНГ

18 квітня 2024 року студенти випускних курсів разом із заступником директора з навчально-виробничої роботи Іриною ВОВК та викладачем спецдисциплін Надією НАГІРНОЮ взяли участь в профорієнтаційному заході - першому Технопікніку, який проводився університетом.

Студенти познайомилися із інститутами університету, поспілкуватися із працівниками Приймальної комісії, Студентським парламентом.

Представники Інститутів розповіли про усі тонкощі фаху, який студенти набудуть, вступивши на кожну із спеціальностей.Найактивніші студенти взяли участь в різноманітних квестах.

На завершення побували в Центрі інноваційного розвитку, де поринули в світ механіки та робототехніки.

Зустріч пройшла дуже насичено, учасники отримали багато позитивних емоцій та вражень.#Технопікнік_ФКЕП_в_ІФНТУНГІвано-Франківський національний технічний університет нафти і газу