Циклова комісія "Математики та інформатики"

Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін з циклу природничо-математичної підготовки для усіх спеціальностей коледжу.

Навчальна робота циклової комісії організована з урахуванням навчально-виховного процесу та спрямована на формування знань, умінь та навичок студентів із фундаментальних дисциплін.

Метою діяльності викладачів циклової комісії є розвиток творчої особистості, як майбутнього кваліфікованого спеціаліста, формування наукового світогляду, інформаційно-комунікаційних компетентностей для реалізації творчого потенціалу ,виховання людяності, терпимості, любові до людей, громадянської зрілості і соціальної активності.

ЦИКЛОВА   КОМІСІЯ   ПРАЦЮЄ   НАД  ПРОБЛЕМОЮ:

- впровадження інноваційних технологій у навчальний процес, раціоналізація навчальної діяльності  викладачів та студентів;

- вдосконалення проведення занять як основної форми навчально-виховної діяльності з метою підвищення рівня знань студентів шляхом впровадження особистісно-орієнтованого підходу, спільної продуктивної та творчої діяльності викладача зі студентами.

Викладачі циклової комісії постійно працюють над розвитком професійної компетентності, впровадженням нових сучасних форм і методів навчання, працюють зі здібною та творчою молоддю.

Результатами творчої роботи викладачів циклової комісії  математичних дисциплін та інформатики є участь студентів у обласних олімпіадах

Кращі студенти коледжу кілька років поспіль ставали переможцями і призерами обласних олімпіад з математики та інформатики серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Івано-Франківської області та України.

Для вивчення математичних дисциплін та інформатики викладачами ЦК розроблено та укладено методичні рекомендації до  вивчення предметів математичного циклу, лекційні матеріали, матеріали  для самостійної роботи  студентів.

До актуальних питань у роботі комісії відносяться:

-Основне завдання викладача – якісна підготовка знань.

-Обмін досвідом і співпраця – запорука успішної роботи комісії.

-Професіоналізм + творчість + повага до студентів = гарантований успіх!

Викладацький склад

Федейко

Федейко Ірина Мирославівна

Голова циклової комісії, викладач
Освіта: повна вища, Івано-Франківський педагогічний інститут імені Василя Стефаника, 1990 р.
Педагогічне звання: викладач-методист
Дисципліни, які викладає: "Математика", "Вища математика", "Дискретна математика"
У коледжі працює з 2000 року
Воронцова

Воронцова Олександра Богданівна

Викладач
Освіта: повна вища, Івано-Франківський педагогічний інститут імені Василя Стефаника, 1986 р.
Кваліфікація: викладач математики
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.
Дисципліни, які викладає: "Математика", "Вища математика"
У коледжі працює з 1999 року
Долганова

Долганова Наталія Михайлівна

Викладач
Освіта: Івано-Франківський національний університет імені Василя Стефаника, 2005 р.
Спеціальність: "Математика, інформатика"
Кваліфікація: математик, викладач
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Дисципліни, які викладає: "Математика", "Інформатика"
У коледжі працює з 2005 року
Batuk

Батюк Володимира Михайлівна

Викладач
Освіта: повна вища, Івано-Франківський педагогічний інститут імені Василя Стефаника, 1979 р.
Педагогічне звання: викладач-методист
Дисципліни, які викладає: "Математика", "Вища математика"
У коледжі працює з 1999 року
Миронишин

Миронишин Людмила Василівна

Викладач
Освіта: повна вища, Івано-Франківський національний університет імені Василя Стефаника, 2007 р.
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії
У коледжі працює з 2007 року
Пиц

Пиц Світлана Анатоліївна

Викладач
Освіта: повна вища, Івано-Франківський університет імені Василя Стефаника, 2000 р.
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Дисципліни, які викладає: "Дискретна математика", "Математика", "Вища математика"
У коледжі працює з 2003 року
Боркович

Боркович Ірина Петрівна

Викладач
Освіта: повна вища, Івано-Франківський національний університет імені Василя Стефаника, 2005р.
Спеціальність: «Математика, інформатика»
Кваліфікація: математик, викладач
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст першої категорії
Дисципліни, які викладає: «Математика», «Інформатика»