18 лютого 2022 року ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ» провів День відкритих дверей.

На захід завітали гості як з ліцеїв міста та області Івано-Франківська, так і з інших областей. Гостей привітав Береговський Василь Васильович, кандидат технічних наук, голова приймальної комісії, директор коледжу. У своєму вітальному слові Береговський В.В. подякував всім гостям і присутнім за виявлений інтерес до коледжу, зробив короткий екскурс з його історії та сьогодення. Також перед учасниками онлайн-заходу виступив Малик Іван Васильович, кандидат філософських наук, заступник голови приймальної комісії, заступник директора з навчальної роботи, який ознайомив всіх присутніх із спеціальностями та освітньо-професійними програмами, за якими здійснюється підготовка фахового молодшого бакалавра в коледжі.

Перед учасниками виступили представники кожної спеціальності закладу, презентуючи свій фах. Про умови вступу до коледжу в 2022 році, Правила прийому розповіла Кучеренко Оксана Іванівна, відповідальний секретар Приймальної комісії коледжу, заступниця директора з виховної роботи.

Після закінчення гості отримали відповіді на всі свої запитання та подякували за проведену зустріч. Ми висловлюємо вдячність всім, хто завітав на День відкритих дверей, радо будемо чекати абітурієнтів та їхніх батьків у нашому освітньому закладі.

©Всі права захищено 2023
Solved with 💜 by mir4ri