Бінарне заняття з основ правознавства

13 березня 2023 року для здобувачів освіти першого курсу ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ» за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» було проведено у дистанційному форматі з дисципліни «Основи правознавства» бінарне лекційне заняття викладачкою вищої категорії, к.ю.н., доценткою Іриною Вікторівною Барчук із залученням практикуючого спеціаліста, а саме адвокатки, к.ю.н., доцентки, завідувачки кафедри права та публічного управління Університету Короля Данила Ірини Ігорівни Припхан на тему:«Господарське право України: поняття, принципи та загальна характеристика».

В рамках вивчення основ господарського права в Україні лекторами було висвітлено базові поняття та окремі особливості регулювання господарських відносин у сучасних умовах. Певну частину лекції присутні спілкувались у форматі «запитання-відповідь». Мова йшла про порядок відкриття юридичної особи, переваги підприємницької діяльності у вигляді ФОПа чи юридичної особи, особливості господарсько-правової відповідальності господарюючих суб‘єктів тощо.

Запровадження таких новітніх методів навчання, в тому числі із застосуванням візуалізації поданого матеріалу, дозволяє виробити у студентів вміння ефективно використовувати здобуті раніш теоретичні знання та поглиблювати їх під час навчання з практикуючими фахівцями, щоб у майбутньому почуватись впевнено у конкурентному середовищі на ринку праці.

©Всі права захищено 2023
Solved with 💜 by mir4ri