Бінарне заняття з трудового права

04.05.2022 року було проведено в онлайн-режимі бінарне заняття на тему «Особливості працевлаштування у фінансово-банківській сфері згідно трудового законодавства України» кандидатом юридичних наук, доцентом, викладачем вищої категорії Барчук Іриною Вікторівною із залученням практичного працівника з банківської справи, а саме директора відділення Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» Барчука Михайла Ярославовича для студентів групи ФБ-ПТ 20-1.

Під час заняття Михайлом Ярославовичем були надані відповіді на актуальні питання щодо особливостей першого працевлаштування на роботу у банківську структуру, можливості проходження стажування на базі даного банку та вимог, що ставляться до працівників. Також було підкреслено нюанси щодо складання першого резюме та вміння майбутнього кандидата на роботу себе представити. На другій половині пари Іриною Вікторівною були проаналізовані новели стосовно актуальних змін у трудовому законодавстві у зв’язку із запровадженням воєнного стану з 24.02.2022 року, що стосуються особливостей регулювання трудових відносин, зокрема, прийом та звільнення з роботи, надання відпустки, оплата праці тощо. Загалом, спільне заняття пройшло у легкій та невимушеній атмосфері, чому сприяв, в першу чергу, інтерес студентів до сьогоднішньої теми.