Циклова комісія гуманітарних дисциплін вітає всіх з Днем Європи!

Циклова комісія гуманітарних дисциплін вітає вас з Днем Європи! Щиро бажаємо Вам оди радості в ваших душах щодня, торжества любові, добра і миру у вашому житті!

Віримо, що наша прекрасна Україна стане у найближчому часі найпрогресивнішою країною Європи!

Початок тижня Циклової комісії співпав з важливою датою у житті нашого народу- 8 травня, Днем пам'яті і примирення під гаслом:

"Пам'ятаємо! Перемагаємо!" 💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛

Протягом двох днів викладачами Циклової комісії були проведені заходи у форматі круглого столу:

Понеділок: "Війна - український вимір".

Вівторок : "День Європи в Україні".

В рамках даних заходів відбувся конструктивний діалог зі студентами нашого закладу, обговорені ключові питання розвитку України в умовах історичних реалій війни , вшановано пам'ять наших Героїв, обгрунтовано змістову мотивацію Євроінтеграції України!

Хочемо щиро подякувати усім викладачам та студентству, які долучилися до командної праці, щира вдячність студраді Коледжу за підтримку творчої ініціативи донатів на ЗСУ в обмін на символ пам'яті- червоний мак!

Також студенти прескоманди "Скриня" провели перші соціологічні опитування, щиро вдячні викладачам і студентам, які відгукнулися і дали інтерв'ю. Соцопитування буде продовжуватися протягом тижня. Згодом ми зможемо ознайомитися з хронікою наших досліджень за результатами роботи Циклової комісії гуманітарних дисциплін. 💙💛💙💛💙💛💙💛💙

Щира вдячність усім за вашу активність у зборі коштів для наших Воїнів, за неповний день ми отримали 22 000 грн. Остаточний звіт по коштах буде здійснено студрадою коледжу.

Працюємо на перемогу!

Слава Україні !