Дякуємо "Стандарт-Сервіс" за цікаву екскурсію!

01 червня 2023 року студенти коледжу групи ТК-21-01 разом із керівником навчальної практики Галиною Уніцькою відвідали Науково-виробниче колективне підприємство "Стандарт-Сервіс", яке спеціалізується на сертифікації телекомунікаційного обладнання.

Під час екскурсії студенти ознайомилися із структурою підприємства та специфікою роботи. Також побували в безлунній камері КМГП-169, яка повністю поглинає відлуння, відбиття звуку та електромагнітного випромінювання. Ознайомилися з обладнанням, яке тестує мобільний зв'язок, роботу WI-FI роутерів, супутникове телебачення.

Щира подяка за допомогу в організації та проведення екскурсії, заступнику керівника Органу з оцінки відповідності/сертифікації - Lesya Grona