Екскурсія в ІФНТУНГ, унікальний – єдиний в Україні університет нафтогазового профілю

Екскурсія в Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, унікальний, єдиний в Україні університет нафтогазового профілю ІV рівня акредитації.

Для студентів нашого коледжу щороку проводиться профорієнтаційна екскурсія на кафедри університету, де можна поспілкуватись з викладачами і керівництвом ВНЗ.

20 квітня 2023 року студенти-випускники зустрілись з керівництвом Інституту інформаційних технологій ІФНТУНГ. Перед ними виступили  Лютак Ігор Зіновійович, директор інституту інформаційних технологій, Заміховський Леонід Михайлович, д.т.н., проф., завідувач кафедри інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем , Зікратий Сергій Вікторович, к. т. н., доцент кафедри ІТТС, Борин Василь Степанович, доцент кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій,  к.т.н, Шекета Василь Іванович, завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення, д.т.н., професор, Середюк Орест Євгенович, професор, завідувач кафедри  метрології та інформаційно-вимірювальної техніки.

Наших студентів запросили побувати в наукових центрах та аудиторіях, комп’ютерних класах з спеціалізованим програмним забезпеченням, що використовується в освітньому процесі для підготовки майбутніх фахівців.

Також вони мали змогу побачити високотехнологічні лабораторії обладнані відомими світовими компаніямми, що випускають засоби автоматики і комп'ютерно-інтегрованих технологій. Зокрема, в лабораторії «Основи комп’ютерно-інтегрованого управління» представлено обладнання фірми «ЕМЕРСОН», з якою 2019 році укладена угода про співпрацю.

Особливу зацікавленість у студентів викликали лабораторія Smart-технологій на базі обладнання фірми «Honeywell», а також лабораторії «Технічні засоби автоматизації» і «Мікроконтролери», де досвідчені викладачі і керівники лабораторій провели для них коротку, але змістовну екскурсію.

Побували також наші студенти у навчальній науково-дослідній лабораторії апаратно-програмних засобів фірми «Siemens», яка вже кілька років залучає студентів до роботи на сучасному обладнанні пов'язаному з АКІТ.

Все це чекає на розумну, цілеспрямовану та амбітну молодь! Сьогодні студенти можуть скористатись ще однією можливістю ІФНТУНГ – отримати диплом європейського зразка, який визнають в усьому світі!

©Всі права захищено 2024
Solved with 💜 by mir4ri