Електроніка та телекомункації - флагман розвитку науки та техніки!

Практично у всіх сферах діяльності людини у тому чи інщому вигляді використовуються засоби електронної техніки. Сьогодні радіоелектронні пристрої і системи керують виробничими процесами, космічними кораблями, обробляють результати досліджень, передбачають погоду, грають в шахмати і пишуть музику.

З 5 по 9 червня в нашому коледжі проходив тиждень циклової комісії "Електроніки та телекомунікацій". В рамках тижня 6 червня організовано виставку студентських робіт і технічних засобів для організації оптоволоконного зв'язку, а також технічної літератури з галузі.

7 червня проведено олімпіаду з електроніки та теорії електричних кіл, в якій взяли участь студенти ІІ курсу груп ЕЛ-21-01 і ТК-21-01. Переможцями стали студенти групи ТК-21-01 Черпак Володимир та Черпак Максим.

8 черня студенти груп ТК-20-01 і КІ-20-01 відвідали Науково-виробниче колективне підприємство "Стандарт-Сервіс", яке спеціалізується на сертифікації телекомунікаційного обладнання.

Дякуємо всім, хто активно долучився до організації та проведення цікавих заходів!