Фізика - дивовижна річ: вона цікава, навіть якщо нічого в ній не розумієш...

З 01.05 по 05.05 проходив тиждень ЦК Фізичних дисциплін.

Розпочався він з студентських проєктів - виступів, виставки стінгазет і фізичної літератури. Студенти активно брали участь у розгадуванні фізичних ребусів і кросвордів.

Було проведено цікаві вікторини та конкурси на яких студенти показали свої знання, кмітливість, уяву, швидкість дій, спостережливість та почуття єдиної команди. Студенти сповнилися знаннями, позитивними емоціями та були нагороджені призами.

4 травня була проведена навчально-пізнавальна екскурсія студентів першого курсу спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" на кафедру Загальної та прикладної фізики Івано-Франківського національного університету нафти і газу.

Студенти коледжу мали можливість ознайомитися з сучасними лабораторіями, де було продемонстровано установки і здійснено показові досліди з підтвердження фізичних законів. Окрім того, відвідали лабораторію трубопровідного транспорту нафти і газу, де ознайомилися з натурними взірцями теплових двигунів – реактивним двигуном та газотурбінною установкою.

Студенти поринули у таємниці науки фізики та отримали потужний заряд натхнення до її вивчення!

Упродовж тижня викладачі циклової комісії Фізичних дисциплін разом із студентами коледжу провели низку тематичних заходів, які викликали жваве зацікавлення і пробудження інтересу до знань дисципліни "Фізика". Окрім того провели опитування між студентами та викладачами коледжу, на знання відомих науковців, явищ та законів фізики.

5 травня вручили грамоти та призи учасникам і переможцям олімпіади з Фізики і астрономії. Вітаємо Володку Дениса, студента групи ПІ-22-01 за зайняте І місце, Мургана Андрія, студента групи ПІ-22-02, за ІІ місце, Євчука Владислава, студента групи ПІ-22-03.

Бажаємо подальших перемог, енергії, наполегливості та віри в себе і свої можливості!!!

©Всі права захищено 2024
Solved with 💜 by mir4ri