Holidays in Our Hearts! Тиждень циклової комісії іноземних мов у Коледжі

Тиждень циклової комісії іноземних мов цього року у Коледжі проводився з 20 по 24 грудня 2021 року. Метою тижня циклової комісії є розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативної компетентності здобувачів освіти, формування позитивної мотивації щодо вивчення іноземних мов та популяризації англійської мови. Беручи участь в таких заходах, здобувачі освіти розвивають творчі здібності, вдосконалюють мовленнєві навички, проявляють здібності живого спілкування, поглиблюють знання з іноземних мов. Крім того ці заходи стали джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і як наслідок, підвищили мотивацію до вивчення іноземних мов та їх значимість для майбутньої професії. В рамках тижня було організовано різні заходи, які дали можливість поринути у чудову атмосферу зимових свят та традицій не тільки в Україні, але й за кордоном. Святкова радіогазета підготовлена здобувачами освіти наповнила серця теплом та затишком свят, яких всі так чекають! Щодня, циклова комісія ділилася різними фактами святкування найбільш відомих НОВОРІЧИХ та РІЗДВЯНИХ свят в Україні та світі і створювати настій казки у кожному серці! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир і злагоду, а тепло і світло різдвяної свічки зігріє ваше серце!

Приємного перегляду на ютуб каналі