ІV Студентська науково-практична конференція

Розвиток освіти і науки України, ефективне використання результатів їх діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави. Це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього.

Саме тому 18 травня 2023року на базі ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ» до Всесвітнього дня науки, Дня народження Інтернету та Всесвітнього дня метрології проведено ІV Студентську науково-практичну конференцію «Інформаційні технології: стратегія сталого розвитку».

Метою конференції є обмін прогресивними ідеями і науковими результатами в галузі інформаційних технологій та залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи.

Відкриваючи роботу конференції, директор Василь Береговський висловив вдячність педагогічній спільноті та студентам за самовіддану працю у найважчий час для нашої країни.

У роботі конференції взяли участь як студенти, так і викладачі коледжу. Загалом на конференції представлено доповіді:

1. Іван Малик – заступник директора з навчальної роботи, к.ф.н. – Філософський дискурс становлення мережевого суспільства та провісники 4-ої промислової революції.

2. Андрій Лучкович – Штучний інтелект та перспективи його розвитку.

3. Ірина Барчук – юрисконсульт, к.ю.н., викладачка – Використання ІТ-технологій у навчальному процесі як запорука ефективного навчання.

4. Наталія Малісевич – методист, Ph.D. – Використання AR-технології під час викладання дисциплін в закладах фахової передвищої освіти.

5. Олег Боднарчук – викладач, к.п.н. – Інформаційна політика і безпека в контексті російської військової агресії.

6. Марія Кучірка – завідувачка відділенням «Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій», к.х.н. – Хімія та сталий розвиток суспільства.

7. Володимир Снак – студент – Зелена хімія.

8. Надія Великородна – викладачка – Дата-аналітик в IT: хто він, що робить та як ним стати.

9. Вероніка Каралаш, Богдана Скочинська – студентки – Нормативне забезпечення визначення якісних параметрів природного газу в рамках впровадження енергоефективних заходів в Україні та країнах Євросоюзу.

10. Олег Литвинюк – студент – Актуальність використання автоматизованих позиційних систем в галузях відновлювальної сонячної енергетики.

11. Андрій Мельник – студент – Різновиди нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії.

12. Анна Дзуль – студентка – Передові технології відновлювальної енергетики.

13. Юрій Іванюк – студент – Енергетика, сталий розвиток та громадянське суспільство.

14. Володимир Гавадза – студент, Каралаш В. – студентка – Важливість англійської в IT.

15. Юлія Копит – студентка – Роль іноземної мови в житті сучасної людини.

16. Андрій Плитка – студент – Автоматизована система контролю доступу до приміщення за допомогою RFID-модуля.

17. Максим Ваврикович – студент – Автоматизована система для контролю кліматичних параметрів.

18. Олександр Іванов – замісник голови циклової комісії Комп’ютерної інженерії та мехатроніки, Ph.D. – Сучасні інформаційні технології в галузі механічної інженерії.

Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ висловлює слова вдячності студентам, науковим керівникам, спікерам та всім учасникам конференції за науково-практичний внесок та увагу до проведеної конференції за актуальною темою.