Кожен є воїн на своєму фронті!

З 14 по 19 квітня в дистанційному форматі успішно відбувся захист курсових проєктів студентів спеціальності 151 «Автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій». Підготовкою проєктів керували викладачі Малісевич В. В, Грималюк О. В., Бігун О. Б. та Якубів В. В.

Захист відбувся під керівництвом голови комісії, заввіділенням Кучірки М. М. та голови циклової комісії Лютенко Т. В.

Незважаючи на умови воєнного стану, студенти змогли гідно представити свої ідеї та розробки, враховуючи останні тенденції та запити в галузі автоматизації, робототехніки, прикладного програмування, штучного інтелекту.

Особливо варті уваги роботи таких студентів Коваля М. І., група АК-18-01, "Розроблення автоматизованої системи вимірювання часових інтервалів з веб-інтерфейсом", КреховецькогоР. Р., група АК-18-01, "Розроблення автоматизованої системи керування кроковими двигунами для гравіювального станка", Загайкевича О. С., група АК-18-03, "Розроблення системи контролю комфортного стану робочого місця програміста", Федорка О. В., група АК-18-03, "Розробка автоматизованої системи настільного годинник з функцією метеостанції"

Позитивна атмосфера комунікації керівників курсових проєктів та студентства, змістовні доповіді, актуальна тематика,- все це забезпечує міцний майданчик для формування необхідних професійних компетентностей, що в майбутньому нададуть змогу нашим випускникам забезпечити сталий розвиток високих технологій та процвітаюче європейське майбутнє України!

Віримо! Можемо! Переможемо!

Разом до перемоги!