«Обережно! Вибухонебезпечний предмет!»

Навчання здобувачів освіти діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів - одна з актуальних тем для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи. Ця тема є вкрай важливою для обговорення в реаліях сьогодення, адже на території нашої області громадяни часто виявляють небезпечні знахідки, серед яких: артилерійські снаряди, мінометні міни, гранати тощо. Надійний метод у боротьбі із нещасними випадками від боєприпасів - це вчасна поінформованість.

04.04.2023 року представники Івано-Франківського районного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та представники групи піротехнічних провели профілактичні заходи та бесіду із студентами коледжу на тему: «Обережно! Вибухонебезпечний предмет!».

Фахівці ДСНС Віктор Хорошун та Василь Хміль розповіли, як вберегтись від пожеж та інших надзвичайних подій та ситуацій. Зокрема студенти дізнались, що потрібно робити у разі виникнення хімічної та радіаційної небезпеки, якщо натрапили на невідомий чи вибухонебезпечний предмет, навчали порядку дій в разі їх виявлення й нагадали номери екстрених служб (101 - служба порятунку, 102 – поліція, 112- служба екстренної допомоги) для сповіщення про знахідки!

Також рятувальники наголосили ніколи не ігнорувати сигнал «Повітряна тривога». Для кращого сприйняття інформації співробітники Служби порятунку використовували муляжі боєприпасів.

Після теоретичної частини рятувальники продемонстрували студентам пожежно-рятувальну техніку, обладнання та спорядження, яке вони використовують під час гасіння пожежі.

На завершення заходу студенти подякували за пізнавальний захід та отримані знання, які можуть бути корисними в такий небезпечний час!

©Всі права захищено 2024
Solved with 💜 by mir4ri