Превентивна бесіда між студентами та представником ювенальної поліції Прикарпаття

23 березня 2023 року в стінах ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ» за підтримки адміністрації закладу відбулась зустріч студентів першого курсу спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» із старшим інспектором Івано-Франківського відділу ювенальної превенції, майором поліції Вадимом Вікторовичем Василецьким.

Метою зустрічі була профілактика кримінальних та адміністративних правопорушень серед здобувачів освіти. Криміногенна ситуація, що склалась останнім часом на Прикарпатті, в т.ч. Івано-Франківську, потребує все більшої уваги з боку дорослих, педагогів та правоохоронців. Саме тому є актуальним не лише реагування на правопорушення, але й завчасна його превенція.

Ми будуємо правову державу, громадянське суспільство, що зумовлює потребу у формуванні таких суспільних цінностей, як правових, політологічних, ідеологічних, соціальних тощо. Правове виховання є складовою виховання в цілому.

Саме тому з метою формування поваги до держави, до її законодавчих та виконавчих органів, прищеплення навичок правосвідомої поведінки, навичок до здорового способу життя у стінах нашого коледжу налагоджена робота у напрямку всестороннього розвитку законослухняної особистості.

Для цього в процес навчальної діяльності додаються зустрічі з видатними особистостями Прикарпаття, фахівцями у різних сферах діяльності.

На одній із таких зустрічей, а саме 23.03.2023 р., із старшим інспектором ювенальної превенції Вадимом Василецьким було поінформовано студентську молодь про наслідки участі у несакціонованих масових заходах, в т.ч. тих, які влаштували нещодавно представники молодіжної субкультури «Редан», про носіння чи зберігання предметів, котрі можуть бути використані як зброя під час сутичок; про шкідливість тютюнопаління та відповідальність за паління у невідведених для цього місцях. Обговорили також питання булінгу, його протидії та відповідальності, котра покладається на винних.

Наприкінці зустрічі студенти ставили ряд питань, які свідчили про важливість та інтерес до даної проблематики. Тому в подальшому такі зустрічі плануються проводити на основі запиту педагогічного колективу та потреб студентства коледжу.

©Всі права захищено 2023
Solved with 💜 by mir4ri