Сталий розвиток не можливий без автоматизаці, КІТ та робототехніки!

З 15 по 19 травня у коледжі тривав тиждень циклової комісії "Автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та метрології". Розпочався він з урочистого відкриття - цікавого діалогу, в ході якого було проведено конкурс кращих знавців елементів та пристроїв автоматики, робототехніки та комп'ютерно-інтегрованих систем.

Як захиститись від крадіжки конфіденційної інформації, шахрайства в Інтернеті, розповсюдження шкідливих програм розповів нашим студентам Назарій Клюфінський, представник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Також була проведена навчально-пізнавальна екскурсія студентів третього курсу до лабораторії "Siemens" Івано-Франківського національного університету нафти і газу.

17 травня було підтримано традицію інтелектуальної гри Брейн-ринг, яка пройшла під тематичною назвою «Нештучний інтелект».

Студенти проявили себе ерудованими як в загальних питаннях, так і в питаннях по спеціальності. Відповідали впевнено, сміливо та з почуттям гумору.

18 травня була проведена навчальна екскурсія студентів ІІІ курсу спеціальності Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології на підприємство Дністровське БУВР. Це єдина повноцінно діюча лабораторія моніторингу вод знаходиться у нашому рідному місті Івано-Франківську. Студенти коледжу мали можливість ознайомитись з сучасною лабораторією моніторингу вод Західного регіону, з методами вимірювання якості води і новітніми приладами.

Також в цей день до Всесвітнього дня науки, Дня народження Інтернету та Всесвітнього дня метрології проведено ІV Студентську науково-практичну конференцію «Інформаційні технології: стратегія сталого розвитку».

І на завершення тижня 19 травня студенти мали можливість відвідати "Інтелком" — одну із провідних компаній у сфері виробництва дитячих пластмасових іграшок в Україні, представлена на ринку під торгівельною маркою "ТехноК", де ознайомились з автоматизованими роботами та технологічним процесом.

Дякуємо всім, хто долучився та передаємо естафету цикловій комісії "Захист України та здоров'я"!

©Всі права захищено 2024
Solved with 💜 by mir4ri