Студенти спеціальності Комп’ютерна інженерія успішно представили і захистили свої інноваційні та пізнавальні дипломні проєкти

22 та 23 червня відбувся захист дипломних проєктів випускників спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

Дипломне проектування є завершальним етапом навчання студентів у коледжі. Його мета – систематизація, закріплення та розширення теоретичних фахових знань студентів, практичне оволодіння  навичками самостійного вирішення технічних завдань.

Екзаменаційну комісію очолив Корнута Богдан Іванович – начальник виробництва ТОВ «Мікрол», також в комісію входили викладачі Шнайдер Марія Володимирівна, Стражник Ольга Ярославівна.

Найбільш цікавими відзначено роботи Остап'юка Максима Віталійовича – «Пристрій для автоматизації годування тварин», Шургалюка Ігоря Васильовича – «Телеграм бот для організації роботи магазину периферії ПК», Савіцького Олександра Петровича – «Система переробки pet-пляшок у филамент для 3D принтера», Гриціва Олега Васильовича– «Мобільний додаток калькулятора для роботи з матрицями».

Всі студенти успішно захистили подані ними до екзаменаційних комісій дипломні проекти.

Дорогі випускники! Вітаємо Вас з успішним завершенням навчання.

Будьте сильними і мудрими! Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба,  успішної кар’єри, високих професійних досягнень, здійснення життєвих планів і мрій!