Тиждень циклової комісії комп’ютерної інженерії та мехатроніки

З 18 по 21 квітня 2023 року у ВСП «ФКЕП ІФНТУНГ» проходив тиждень циклової комісії комп’ютерної інженерії та мехатроніки.

Розпочався він із засідання Клубу Робототехніки. Учасниками Клубу є студенти різних спеціальностей та різних курсів, яких об'єднують цікаві ідеї, технологічні творчі проєкти, та бажання створювати оригінальні та нестандартні роботи. Кожен із учасників вносить свій значний вклад в діяльність Клубу та його прогрес. Програмування, електронне конструювання, радіокерування, 3D-моделюання, 3D-друк і навіть візуальне оформлення роботів це все заслуга Клубу, який постійно поповнюється новими учасниками, що приносять знання, ідеї та позитив.

19.04.2023 студенти спеціальності Прикладна механіка відвідали кафедру Комп'ютеризованого машинобудування ІФНТУНГ, де практично ознайомились з робототехнічним обладнанням, верстатами з числовим програмним керуванням, 3D-принтерами, деякі з яких були спроектовані та виготовлені студентами кафедри. Особливо приємним сюрпризом стало те, що екскурсію проводили випускники ВСП "ФКЕП ІФНТУНГ", спеціальності Прикладна механіка, а зараз - студенти кафедри КМВ. Дана екскурсія забезпечила отримання не тільки цінного нового досвіду, але й позитивних вражень, нових знайомств та приємного спілкування студентів коледжу та університету.

В межах тижня ЦК Комп'ютерної інженерії та мехатроніки в рамках дисипліни Безпека життєдіяльності студенти групи ПМ-21-01 20.04.2023 року успішно пройшли українськомовну версію онлайн-гри «Interland: Безпека дітей в Інтернеті», яку запустили Google Україна у співпраці з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації. Дана гра зацікавлює студентів здобувати знання із цифрової безпеки та занурює у змодельований світ, де студенти разом із жителями міста, інтернавтами, виконують різноманітні пригодницькі завдання.

Завершенням тижня ЦК стала екскурсія студентів спеціальності Комп’ютерна інженерія на фірму SoloWay – інноваційна компанія по розробці та впровадженні ефективних ІТ-рішень. Фірма створює прогресивне програмне забезпечення, з використанням проривних технологій та інтелектуальних підходів Data Science, Artificial Intelligence, Deep Learning, Machine Learning.

Студенти виявили неабияку зацікавленість екскурсією, бо змогли відчути атмосферу IT-компанії та почути для себе відповіді на важливі питання про IT-галузь.

Дякуємо ЗСУ за можливість усе реалізувати, а також студентам та викладачам.

©Всі права захищено 2024
Solved with 💜 by mir4ri