Тиждень здоров'я, натхнення і мотивації!

Спортивний тиждень циклової комісії "Захист України та здоровʼя" розпочався з естафети на свіжому повітрі.Студенти продемонстрували організованість, спритність, рішучість, наполегливість, кмітливість та командну згуртованість. Естафети ефективно впливають на розумовий розвиток, виховують любов до фізичної культури та спорту, а головне зміцнюють здоров'я.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Заняття фізичною культурою та спортом мають велике значення у формуванні здорового способу життя, духовного й психічного розвитку студентської молоді. Заняття фізичними вправами зміцнюють здоров'я, підвищують нервово-психічну стійкість до емоційних стресів, фізичну та розумову працездатність.

В ДЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ 23 травня студенти першого курсу відпрацьовували тактичну підготовку солдатів. Патріотизм - це відданість своїй Батьківщині, готовність захищати її незалежність. Метою навчального предмета «Захист України» є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання. Військово-патріотичне виховання визначено складовою національно-патріотичного виховання, що в часи воєнної загрози стає пріоритетом національно-патріотичного виховання.

З метою популяризації здорового способу життя та активного дозвілля студентів, у коледжі відбулася товариська зустріч з пляжного волейболу між командами студентів та викладачів. Чудова атмосфера, підтримка вболівальників панувала впродовж гри. Обидві сторони отримали масу задоволення і максимум позитивних емоцій.

А чи знаєте ви, що гра у шашки була розповсюджена ще у стародавньому Єгипті? А чи знаєте ви, яка гра вважається в світі найінтелектуальнішою? Звичайно шахи! Гра в шахи покращують пам'ять, мислення, логіку, виховують посидючість, концентрацію уваги. Краще розвивається просторова уява, уміння візуалізувати, планувати, прогнозувати, а також стратегічно мислити. Тому в рамках тижня циклової комісії 23 травня було організовано змагання між студентами з шахів.

Настільний теніс –одна з найдоступніших спортивних ігор в системі студентської освіти з дисципліни «фізичне виховання». Настільний теніс - це не тільки розважальна гра, а й велика праця, а також випробування і виховання вольових якостей. 25 травня відбулось змагання з настільного тенісу.

Актуальною є проблема своєчасності надання невідкладної домедичної допомоги постраждалим під час надзвичайних ситуацій мирного та військового характеру. Першочерговим завданням для вирішення зазначеної проблеми є забезпечення якомога раннього початку надання домедичної допомоги постраждалим. Для цього під час вивчення предмета «Захист України», в частині розділу «Основи медичних знань» центральне місце відводилося навчанню навичкам надання домедичної допомоги.

Громадська організація Seb&Co під керівництвом професора, завідувача кафедри травматології, ортопедії і невідкладної військової хірургії ІФНМУ Вадима Сулими провели оновлений вишкіл з домедичної допомоги в умовах війни.

Учасники мали можливість теоретично в інтерактивній бесіді ознайомитися з алгоритмом MARCH протоколу (стандарт НАТО по забезпеченню домедичної допомоги в тактичних умовах) та практично відпрацювати навички надання домедичної допомоги на сучасних манекенах. Відпрацьовувались симуляції реальних подій, де кожен з присутніх мав шанс врятувати життя «потерпілого».

Навчання у такому форматі набуває справжньої популярності на сьогоднішній день, не залишились байдужими і наші студенти, до того ж, наприкінці заходу вони отримали корисні подарунки.

26 травня відбулась зустріч з майстром спорту України з Кйокушінкай карате унія, президентом Івано-Франківської ФККУУ, депутатом молодіжної ради при Івано-Франківській обласній державній адміністрації, володаркою чорного поясу 1 дану Сливінською Мар’яною Юріївною. Мар'яна Юріївна розповіла, як почала займатися спортом, як стала тренером, свою думку: чому потрібно займатись спортом у будь-якому віці, а також, що це надзвичайно видовищний вид спорту. А найголовніше розповіла як досягла таких успіхів.

Дякуємо всім, хто долучився!