У період з 16 по 26 листопада відбулися батьківські збори

У період з 16 по 26 листопада 2021 року завідувачами відділень було проведено онлайн батьківські збори на першому та другому курсах засобами платформи Google Meet. Під час заходів обговорювалися питання щодо особливостей дистанційного навчання та формування у студентів компетентностей поведінки в цифровому середовищі, підготовки здобувачів освіти до складання ДПА у формі ЗНО, правил комунікації в умовах карантину, організації закінчення навчального семестру тощо. Батьки мали змогу ознайомитися з результатами проміжної атестації та графіком освітнього процесу на 2021-2022 н.р., поспілкуватися з педагогічними працівниками, які забезпечують освітній процес в академічних групах. Інформативними були бесіди про період адаптації студентів-першокурсників, державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, яка буде проведена на другому курсі. Було забезпечено можливість зворотного зв'язку між батьками: чат для запитань, відеопояснення. На зборах онлайн для батьків студентів другого курсу з метою обговорення питання складання у 2022 році державної підсумкової атестації у формі ЗНО заступник директора з навчальної роботи Малик Іван Васильович разом із головами циклових комісій української мови та літератури, математики та інформатики і соціально-гуманітарних дисциплін детально ознайомили присутніх з особливостями складання ДПА у 2022 році, наголосили на забезпеченні своєчасної реєстрації здобувачів освіти для участі як в пробному ЗНО, так і в основній сесії. Довели до відома терміни проведення ЗНО. Щиро дякуємо батькам, які знайшли час і можливість вийти на зв’язок, адже батьківська громадськість – важливий союзник закладу освіти у вихованні та навчанні молоді, формуванні життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.