Випускникам АКІТ- нових здобутків у вільній країні!

Останній крок… Останні випробування… Останні дні в коледжі… Протягом двох тижнів (13.06.2023-23.06.2023) студенти четвертого курсу спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» успішно завершивши складання державних іспитів, захист дипломних проєктів, узагальнивши компетентності набутті  за чотири роки стали випускниками.

Не просте було навчання. Спочатку карантинні обмеження, потім підступний напад на нашу країну, перебої зі світлом і теплом, постійні тривоги, дистанційні заняття, - все це не сприяло підготовці. Але це не стало на заваді нашим випускникам. Екзаменаційна комісія в складі: Тихонюк Ярослав Іваович - голова комісії, директор приватного підприємства "Тонерс", Кучірка Марія Михайлівна - завідувачка відділенням АКІТ, Бідасюк Михайло Адольфович, Бігун Оксана Богданівна, Кучеренко Оксана Іванівна, Бабечко Оксана Ярославівна, Грималюк Ольга Василівна відмітили високі знання багатьох студентів з усіх дисциплін, винесених на державний екзамен.

ЕК оцінила як відмінні більшість дипломних проєктів, виконаних нашими випускниками. Найбільш перспективними комісія визнала роботи Вавриковича Максима на тему: «Автоматизована система для контролю кліматичних параметрів», Дорошенко Олега - «Цифрова метеостанція на мікроконтролері» (керівник Бігун О.Б.), Плитки Андрія - «Автоматизована система контролю доступу до приміщення за допомогою RFID-модуля» (керівник Бідасюк М.А.), Гавриліва Вадима - «Автоматичний віртуальний консультант (чат бот) для месенджера Discord» (керівник Білан О.В.)

Вітаємо всіх з усіх з успішною атестацією бажаємо нових здобутків!