Вітаємо переможців обласних змагань з перегонів трекових роботів «RoboSprint-2021»!

У суботу, 23 жовтня, в м. Івано-Франківськ на базі Університету Короля Данила відбулися обласні змагання з перегонів трекових роботів «RoboSprint-2021». Команда ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ" на чолі з капітаном команди Максимом Коваль (група АК-18-01) виборола 2-ге місце. Ще один студент нашого коледжу - Дмитрів Михайло(група ЕЛ- 19-01) став бронзовим призером змагань у складі команди Міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

13 команд- учасниць з усієї області змагалися в умінні програмування трекових машинок- рухомих роботів, які долають трасу для перегонів, рухаючись по зображених на полотні траси чорних лініях. Наші найкращі!!!