Вітаємо переможців олімпіади!!!

11 квітня в рамках проведення тижня циклових комісій "Інженерії програмного забезпечення" і "Комп'ютерної інженерії та мехатроніки" відбулася олімпіада з інформатики серед студентів 1-2 курсів.

У першому турі взяли участь 14 здобувачів освіти. Директор коледжу Береговський В.В., оргкомітет на чолі з Маликом І.В., заступником директора з навчальної роботи та голови відповідних циклових комісій Білан О.Я. та Шнайдер М.В. привітали учасників та побажали їм успіху. На виконання завдань студенти мали дві години. По завершенню журі у складі викладачок Долганової Н.М. та Стражник О.Я. визначили призерів.

Вітаємо переможця Срібняка Юліана, студента групи ПІ-21-01, Олексієнко Андрія, студента групи КІ-21-01, який посів ІІ місце, Гавриленко Олега, студента групи ПІ-21-01, бронзового призера, а також усіх учасників, які отримали неоціненний досвід.