Вітаємо переможців та учасників обласних змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання

02.03.2023 на базі Івано-Франківського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської міської ради відбулись обласні змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання, в яких взяли участь наші студенти, учасники Клубу Робототехніки, а саме: Богдан Басараба, Олександр Бабій, Олег Литвинюк, Юрій Іванюк. Вони не тільки проявили набуті знання, завели нові знайомства та весело провели час, а й зайняли призові місця: перше місце – Богдан Басараба, друге місце – Юрій Іванюк. Змагання включали в себе як теоретичний залік так і практичне виконання робочої радіоелектронної схеми.

Керівники, Наталія Тучак та Олександр Іванов, разом зі студентами дякують Івано-Франківському обласному державному центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської міської ради та департаменту освіти і науки облдержадміністрації за організацію, позитив і можливість позмагатись з кращими претендентами області.

Адміністрація Коледжу щиро дякує студентам та керівникам за успішну роботу та підвищення іміджу Коледжу на обласному рівні.