Є у математиці щось, що викликає людський захват...

З метою підвищення зацікавленості студентів до занять, поглиблення уявлення про використання відомостей із математики у повсякденному житті, виховання самостійності мислення, наполегливості в досягненні навчальної мети з 29 травня по 2 червня 2023 року в коледжі пройшов тиждень циклової комісії математичних дисциплін та інформатики.

Упродовж тижня викладачами математичних дисциплін та інформатики спільно зі студентами було організовано низку тематичних заходів, які викликали жваве зацікавлення та обговорення у навчальному закладі.

Тиждень циклової комісії математичних дисциплін та інформатики розпочався двома заходами, на яких студенти презентували пошуково-дослідницькі роботи за темами: "Дорогою математики від давнини до сучасності" та "Математика в професіях".

Математика - галузь невтомного пошуку і важкої до самозабуття праці. Праця математиків не виставляється на театральній сцені, про неї не говорять у репортажах з космосу, але вона присутня скрізь.

У вівторок, в рамках проведення тижня циклової комісії математики та інформатики, відбулась олімпіада з математики та розпочала роботу виставка студентських математичних стінгазет.

Олімпіада з математики є відмінним розумовим поштовхом до набуття нових навичок. Участь в олімпіаді не тільки розширює кругозір та покращує абстрактне та логічне мислення, а й удосконалює творчі здібності.

В середу викладачі математики проводили інтелектуальну гру "Найрозумніші" серед студентів 1-их курсів. Інтелектуальна гра – ефективний інструмент формування розумових і пізнавальних здібностей студентів. В заході брали участь студенти груп КІ-22-01 та ПІ-22-03. Вітаємо переможців, студентів групи ПІ-22-03.

В четвер було проведено пізнавальне заняття "Математичні цікавинки". Студенти підготували повідомлення за темою: "Математика і закони краси" та було проведено математичну вікторину.

Крім того, студентами було створено відеоролики: « День числа Пі» та « Для чого потрібно вивчати математику?»

В п'ятницю підбито підсумки тижня математики, нагороджено переможців олімпіади:

1 місце - Євчук Владислав (ПІ-22-03)

2 місце - Василюк Костянтин (АК-22-02)

3 місце - Бублінський Станіслав(ПІ-22-01) та Мурган Андрій (ПІ-22-02)

Також грамотами нагородили учасників виставки математичних стінгазет.

Висловлюємо подяку всім учасникам та вболівальникам. Бажаємо подальших перемог, енергії, наполегливості та віри в себе і свої можливості!