Законослухняний громадянин - запорука європейської інтеграції

Запорукою формування правової держави та утвердження ідей верховенства права є виховання законослухняного громадянина, обізнаного не лише із своїми правами та обов’язками, але і у дусі сприяння роботі правоохоронних органів та свідомого недопущення вчинення правопорушень іншими особами. І для такої роботи Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ» докладає максимум зусиль.

Зокрема, 11 травня 2023 року відбулась зустріч студентів першого та другого курсів нашого закладу освіти із представниками сектору ювенальної превенції відділу превенції Івано-Франківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, зокрема, старшим інспектором, майором поліції Вадимом Василецьким, інспектором, старшим лейтенантом Лілією Харук та інспектором, лейтенантом Галиною Редько.

Зустрічі такого формату після виходу студентів на очне навчання проводяться на регулярній основі з метою профілактики адміністративних та кримінальних правопорушень серед здобувачів освіти нашого коледжу.

Cтудентів ознайомили із напрямками роботи ювенальної поліції з неповнолітніми та їх батьками, порядком притягнення до відповідальності та особливостями взяття на облік осіб, які скоїли вперше правопорушення.

Друга частина зустрічі відбувалась у форматі «запитання - відповідь». Зокрема, студенти мали змогу отримати відповіді на питання щодо відповідальності за тютюнопаління чи використання вейпів у громадських місцях, про найбільш поширені види правопорушень в Івано-Франківську, які скоюють неповнолітні, про види оперативно-розшукових заходів, які вживають уповноважені органи для розшукування злочинців тощо.

©Всі права захищено 2024
Solved with 💜 by mir4ri