«Здоровʼя нації у наших руках»

Циклова комісія "Захист України та здоровʼя" преймає естафету від ЦК "Автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та метрології".

Громадська організація Seb&Co під керівництвом професора, завідувача кафедри травматології, ортопедії і невідкладної військової хірургії ІФНМУ Вадима Сулими провели оновлений вишкіл з домедичної допомоги в умовах війни.

Учасники мали можливість теоретично в інтерактивній бесіді ознайомитися з алгоритмом MARCH протоколу (стандарт НАТО по забезпеченню домедичної допомоги в тактичних умовах) та практично відпрацювати навички надання домедичної допомоги на сучасних манекенах. Відпрацьовувались симуляції реальних подій, де кожен з присутніх мав шанс врятувати життя «потерпілого».

Навчання у такому форматі набуває справжньої популярності на сьогоднішній день, не залишились байдужими і наші студенти, до того ж, наприкінці заходу вони отримали корисні подарунки.

22 травня провели естафети на свіжому повітрі. Студенти продемонстрували організованість, спритність, рішучість, наполегливість, кмітливість та командну згуртованість.

Естафети ефективно впливають на розумовий розвиток, виховують любов до фізичної культури та спорту, а головне зміцнюють здоров'я.

©Всі права захищено 2024
Solved with 💜 by mir4ri