Жити із "Зеленим серцем"

З 24.04 до 28.04 проходив тиждень ЦК Природничих дисциплін

День 1. Виставка літератури природничих дисциплін. Метою природничих наук є розкриття сил природи!

Наука без літератури бездушна та груба

День 2. Проєкт "Допомога бездомним тваринам"

Ми живемо у світі, влаштованому людьми і для людей, люди в ньому виживуть, а тварини не зможуть. Сьогодні, в час війни, дуже важливо допомагати безпритульним тваринам. Наші студенти проявили своє бажання допомогти, зігріти, врятувати, подарувати любов маленьким серцям. Сотні маленьких сердечок - б'ються! Хтось знайшов свій дім, хтось став здоровий, а хтось просто щасливий! Ми гордимося такими студентами, які готові допомати і щиро закликаємо всіх творити добро, разом з нами!

День 3. Конференція присвячена Всесвітньому дню води, який святкують 22 березня. Тема: Вода відома і невідома!

День 4. Виховний захід"Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс!"

День 5. Проєкт "Посади дерево, збережи легені планети"

Здається, природа нічого не знає про нашу війну. Вона вчить нас, людей, співіснуванню з нами ж. У неї немає ненависті. Немає заздрості. Немає ревнощів. Немає страху. Натомість завжди є сила дарувати квіти. Сила народжувати. Сила протистояти. Сила утримувати і сила любити світ попри все на світі… ( Igor Nemoff, «Пішохід»)

В рамках проведення Екоруху "Квітуча Галичина" з ініціативи Оксана Савчук студенти ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ" без вагань вирішили долучитися до даного проєкту. Адже саме квіти, їх краса, незрівнянні барви та аромат ощасливлюють око в такий важкий час!

Нами було висаджене різнаманітні види: Мигдаль декоративний, Бузок звичайний, Чорнобривці розлогі, Чорнобривці прямостоячі, Фіалки триколірні, Фіалки Вітрокка, Нарциси вузьколисті, Нарциси жовті, Стократки багаторічні та багато інших.

Тепер наша території ще прекрасніша, а наші студенти показали свою багатогранність, оскільки, крім вивчення точних наук, займаються із великим задоволенням оквітненням нашого рідного краю!

Запрошуємо всім поглянути і оцінити наші старання.

А ще більше будемо вдячні за нові ідеї та допомогу в прикрашенні території нашого коледжу.

Тож, робимо нашу Україну квітучою разом!