Знаємо, що Герої не вмирають, вони дивляться на нас з Небес

У ці тривожні лютневі дні все українське суспільство згадує з глибокою шаною і скорботою Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за свободу України під час Революції Гідності 2013-2014 р.р.

21 лютого 2023 року, в нашому закладі відбулося відкрите засідання студентського клубу "Скриня отчого дому" у форматі дослідницької конференції, де були розглянуті експертні дослідження історичної основи та політичного значення результатів революції, з якими ознайомили усіх присутніх історик-аналітик, викладач вищої категорії Роман Риндич та політолог, кандидат політичних наук Олег Боднарчук.

Свої дослідницькі матеріали життєпису Героїв Небесної Сотні продемонстрували президент студентського клубу Юрій Іванюк, студент групи КІ-20-01, який проаналізував соціальні орієнтири і життєві кредо Героїв Майдану.

А також дебютну презентаційну роботу представив новий учасник клубу Василь Яськів, студент групи КІ-21-01, який поділився своїми роздумами про життєві погляди Героїв і особливо своїм захопленням від філософського пошуку істини нашого земляка Романа Гурика.

Роботу модератора конференції виконала керівниця студентського клубу, викладачка історії Олена Луцан.

Гостями зустрічі була адміністрація та викладачі коледжу, а також студентські колективи груп: ПІ - 22-01, КІ- 21-01, АК-21-01, ФБ/ПТ-22-01.

Приємною несподіванкою став виступ представниці Студентської Ради Аліни Батюк зі спогадами про участь у революційних подіях 2013-2014 р.р її батька, Сергія Батюка - Героя України , який загинув у російсько-українській війні у 2022 році. Виступ Аліни розчулив присутніх щирими спогадами і враженнями від пережитого її батьками в умовах Революції Гідності, а ще студентка підготувала презентацію про діяльність Івано- Франківського представництва Мальтійської Служби під час революції, а також прочитала авторську поезію і поезію Ліни Костенко.

У динамічній творчій атмосфері учасники конференції згадували етапи революції, її кульмінацію, найдраматичніші сторінки і перемогу. Під звуки народної лемківської пісні "Пливе кача по Тисині", яка стала реквіємом революції, молилися і разом, у хвилині мовчання, проникалися спільним болем.

А під звуки музичних композицій українських гуртів "Мандри", "Без обмежень" моделювали подумки ту радість, яку ми чекаємо від майбутньої перемоги, адже ми віримо в неї, працюємо задля неї, знаємо, що все буде Україна!

Знаємо, що Герої не вмирають, вони дивляться на нас з Небес, наші борці за волю України усіх часів, наші незламні Небесні Сотні!

Слава Богу за наших Героїв, Слава Україні!

©Всі права захищено 2023
Solved with 💜 by mir4ri