Зустріч студентів коледжу з фахівцями Держпродспоживслужби

19 квітня 2023 року в ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ», за сприяння адміністрації коледжу, відбувся семінар для студентів та викладачів закладу на тему: «Я знаю все про споживача». Проводили семінар спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Метою семінару було посилання практичної складової освітнього процесу студентами та викладачами коледжу.

Присутні фахівці представили студентам основні напрямки своєї роботи, розповіли про важливість забезпечення безпеки харчових продуктів та захисту прав споживачів. Під час зустрічі було проведено ряд діалогів між студентами та спеціалістами, вони активно задавали питання, ділилися своїми думками та ідеями. Це дозволило студентам краще зрозуміти відповідальність та професійні виклики, з якими стикаються фахівці у своїй роботі.

Фахівці Держпродспоживслужби також показали відкритість і готовність до співпраці, ділилися своїм досвідом та корисними порадами.