16 лютого викладачі та студенти коледжу долучилися до святкування Дня єднання

Уже третій рік поспіль, 16 лютого викладачі та студенти коледжу долучаються до святкування Дня єднання, започаткованого Президентом України Володимиром Зеленським.

Це ініціатива, яка символізує консолідацію українського суспільства на тлі повномасштабного вторгнення російської федерації.

У цей День викладачами та студентами коледжу виконувався Державний Гімн України. Керівники академічних груп провели бесіди на тему: «16 лютого - День єднання». В умовах війни, обстрілів, щоденних трагедій День єднання набув особливого змісту. Це чергова нагода нагадати світу, що ми боремося і будемо боротися за вільне та світле майбутнє України.

Молимося за військових, які саможертовно захищають українську незалежність, успіхів і Божої допомоги медикам, волонтерам, рятувальникам і всім, хто ціною власного життя та здоров’я стоїть на сторожі спокою та миру.

Ми - українці, які вірять у перемогу та наближають її всіма силами. Ми – єдині, в єдності наша сила і наша перемога!

Слава Україні!