Андріївські вечорниці: вивчаємо і продовжуємо давні українські традиції

Наша Україна славиться великими традиційними святами та обрядами. Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. День святого Андрія Первозванного припадає на 30 листопада. За старовинними літописами саме він приніс слов’янським народам християнство, апостола Андрія Первозванного вважають не лише покровителем Української церкви, а й шанують як засновника Києва.

Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, у коледжі огранізували Андріївські вечорниці. Хлопці та дівчата жартували, співали. Хлопці затанцювали старовинний гуцульський танець - Аркан.

Веселі пісні, чарівне ворожіння, смачна калита – все дарувало радість. Але особливо були до смаку домашні пампушки, якими дівчата частували гостей.

Організувала це свято Ольга Грималюк, голова студентської профспілки. Було цікаво,як самим учасникам, так і гостям.