Тиждень цикловоїкомісії "Комп’ютерно-інтегрованих технологій, робототехніки та метрології" розпочався 30 жовтня 2023 року.
В актовій залі студенти молодших курсів зустрілись в цей день з колективом циклової комісії. Це було не просто знайомство. Із зустрічі студенти вийшли налаштовані на серйозну творчу роботу із системами автоматики і КІТ.
Творчий характер зустрічі задав заступник директора з навчальної роботи Іван Васильович Малик. Він виступив зі вступним словом до майбутніх фахівців.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5ko0UppY931tc0UgAdQSPq/f35bcb665c6f47c537b22eed4488f115/________________.png)
На молодших курсах студент ще неуявляє яким фахівцем стане, як підійти до навчання в фаховому коледжі. Цьому присвятив виступ голова циклової комісії Михайло Адольфович Бідасюк. Загалом ця зустріч наблизила студентів до розуміння автоматизованих таі нтегрованих систем, вони ще накрок стали ближче до професії. А для студентів групи АК-21-04 Ольга Василівна Грималюк провела виховну годину "Моя професія – моє майбутнє". Цікавим елементом заняття було написання листа собі майбутньому. «Ким я себе бачу через 5 років».
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1eqQ85tpLTySxrjblJH7Z2/a4f2f0ee326e1d1851b511ee243ab7b3/IMG_0336.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/35R1Vb4vXQES0OaIXOe7rp/96a75255898b55d9414b46bf4501febe/IMG_0349.jpg)
31 жовтня наші студенти ознайомились з компаніями "Інтелком" і ПрАТ "Енергооблік".
Навчання фахових молодших бакалаврів – це не тільки робота в аудиторіях коледжу і виконання завдань викладачів, це також знайомство з практичною діяльністю підприємств Франківщини.
У студентів другого курсу була ознайомча екскурсія на виробничі цехи "Інтелком", де побачили працюючі промислові роботи, верстати лазерного різання з ЧПУ, інші можливості автоматизованих систем. Студенти четвертого курсу побували на ПрАТ "Енергооблік" – виробник приладів для обліку енергоресурсів. "Енергооблік" – це провідне підприємство Харківщини, частина якого через воєнні дії була переміщена на Прикарпаття. На цьому підприємстві побували наші студенти випускного курсу .
В день нашої екскурсії відбувались випробування розроблених приладів в Івано-Франківському науково-виробничому центрі стандартизації, метрології та сертифікації. Таким чином, студенти ознайомились з ПрАТ "Енергооблік" і частково з ЦСМ.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5aSzCdvYR9xmVsSpot3zam/ac839c4a7ac4318c5c35144c5052f66e/0-02-05-d9308a7f01e5fb1b262de5559a1740a61a0ba9678595d3aa6134cc2c7122cda0_7b6cfba1de223716.jpg)
Провідні спеціалісти цих підприємств розказали студентам про можливості і завдання центрів метрології і сертифікації. В лабораторіях ЦСМ студенти ознайомились із найсучаснішими еталонними приладами вимірювання об’єму газу.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2PssBr3CGQ84kkcelnk1Qq/94242d19ca82bfc40b066f6fc8aa3701/0-02-05-197dc5a827f73170abb2a4e4ec4ca52172db62f7efb97ee88cb10be3c32151f8_a8b42ac034b87116.jpg)
1 листопада - день розпочався з відкриття виставки технічних досягнень минулого в галузі автоматики, яка триватиме до кінця тижня. На виставці можна побачити мікропроцесорну лабораторію 1983 року, персональний комп'ютер 1989 року, вінілові платівки, 8 дюймові дискети, побутову техніку минулого століття та інші речі, не менш цікаві.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1CNN12tpDpGxkNZZJYghuI/7e8a26d1da56c6b29cacd453646d8b52/0-02-05-a46e749af5ffc2b42bbf2d09149e7e89233d4f3e02a7db6cf85d9295abd0f632_4387b1614c2901bb.jpg)
Також в цей день було проведено відкрите показове заняття на тему «Тригерні схеми в МП-техніці» у групі АК-21-01, яке підготував викладач-методист Михайло Адольфович Бідасюк. Студенти швидко долучились до роботи над новим матеріалом, задавали питання, розв’язували тестові завдання. Присутні відмітили високий методичний рівень, зацікавленість студентів і організацію заняття.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/4vrlxKYC8sasZdgwzTmZEq/5b9f6088440e259a466edae9cb70d05c/IMG_0358.jpg)
2 листопада для студентів другого і третього курсу був проведений інтелектуальний турнір «Брейн-ринг». Гра пройшла в атмосфері творчого змагання. Переможці отримали справжні медалі і солодкі призи.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2hNEC9vBaE5MwGxghVPZEE/bde3fca9dae46e6d7d2e71f456431e65/0-02-05-d10d02cc47982f373f2e2ad8fb14597aaa156c4418297ea1c3202bb95b54e505_c8be91ec4c7b6dcf.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/6IaW74pJ3Vyh5qlanb4XHV/6c1192480e0d332fa7202aafbecaad2d/0-02-05-78d7f4fec139b284f6aa48c48136b2cde5e63025d906c4f349ec03d5e934e189_da2b6e9a1ffee04d.jpg)
Також в цей день в нас були найдорожчі гості: прийшли випускники минулих років нашої спеціальності, які зараз захищають Україну від ворога. Студенти слухали їх, затамувавши подих. Ця зустріч підкреслила важливість обраної ними професії.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5N94GVsQyN9LN4hmDadzLZ/07e536be3d3efd226f27dbb64187b3d2/0-02-05-162598732b6a3ac82d4871eb323d21620edaf890cc826dc671ed1dd36b4fb2bb_52e106ac2fbdd95e.jpg)
Не забуваємо дякувати нашим Збройним силам за можливість навчатися та здобувати фах!