День першокурсника в коледжі

Сьогодні наш коледж тепло зустрів своїх першокурсників та їхніх батьків у стінах рідної Alma mater.

Справді, незвичайне 1 вересня зараз... Дуже висока ціна цього свята!

У студентську сім’ю ВСП "ФКЕП ІФНТУНГ" - обдарованих, творчих, активних юнаків та дівчат влилося 331 майбутніх фахових молодших бакалаврів.

Перед батьками та студентами виступили: директор коледжу Василь Береговський, заступник директора з навчальної роботи Іван Малик, студент 4 курсу спеціальності "Комп'ютерна інженерія" Іванюк Юрій та студент 1 курсу спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" Бігун Денис. На заході були представлені завідувачі відділень та керівники академічних груп.

Пізніше вже сформовані академічні групи разом зі своїми завідувачами відділень та керівниками академічних груп продовжили роботу окремо на патріотичному першому занятті «Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!».

Право вчитися у рідній країні рідною мовою під рідним прапором сьогодні виборене кров'ю тисяч захисників та захисниць України. Тому вчіться, любі наші студенти!

Перемоги та миру усім нам!