Сьогодні наш коледж тепло зустрів своїх першокурсників та їхніх батьків у стінах рідної Alma mater.
Справді, незвичайне 1 вересня зараз... Дуже висока ціна цього свята!
У студентську сім’ю ВСП "ФКЕП ІФНТУНГ" - обдарованих, творчих, активних юнаків та дівчат влилося 331 майбутніх фахових молодших бакалаврів.
Перед батьками та студентами виступили: директор коледжу Василь Береговський, заступник директора з навчальної роботи Іван Малик, студент 4 курсу спеціальності "Комп'ютерна інженерія" Іванюк Юрій та студент 1 курсу спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" Бігун Денис. На заході були представлені завідувачі відділень та керівники академічних груп.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/40uJXbjOTd7nfC8FuMOKxU/e5c61be835cccfcd6af428454f469386/0L9F4647.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/15zE5Jhou5Umy65p085Jau/54e1ac9bb196e4ee2edc1b42c7df0995/0L9F4665.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/7FPJSSkdCKDNpOiXDezkOz/196eafdb42b7d89f6dfd5e9c4ff7b86a/0L9F4682.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/63WIyDFSPze0zMqMWc2Knc/992469b2b24f1baa8ba5d843cd4e04a8/0L9F4686.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/22MObCB1CsNVBlfBLe8YKO/edfaa189ad3ebff1eaad3d6f2601a75a/0L9F4703.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1trdhZbAAzk7Welzj0uEDi/6504c7ad1123b167133f2a62ac5e25ed/0L9F4723.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/7x1qSvK47lt2Kd1DmsanHB/bb5c4db876e3c0c6475bad311c06c27d/0L9F4753.jpg)
Пізніше вже сформовані академічні групи разом зі своїми завідувачами відділень та керівниками академічних груп продовжили роботу окремо на патріотичному першому занятті «Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!».
Право вчитися у рідній країні рідною мовою під рідним прапором сьогодні виборене кров'ю тисяч захисників та захисниць України. Тому вчіться, любі наші студенти!
Перемоги та миру усім нам!