День Захисників і Захисниць України в коледжі

03 жовтня 2023 року в нашому закладі відбувся урочистий захід присвячений Дню Захисників і Захисниць України, що історично об'єднує День Українського козацтва та День Повстанської Армії зі святом Покрови Пересвятої Богородиці, як покровительки захисників української землі.

Атмосфера свята була наповнена творчою наснагою і глибокою шаною до історичного шляху українського воїнства від глибини століть до сьогодення. Учасники студентського самоврядування, художньої самодіяльності, студентського історичного клубу "Скриня отчого дому" продемонстрували поєднання високого рівня креативності і патріотизму: від стрілецьких пісень до авторських творів і до маршу УПА звучала велика шана нашим захисникам та захисницям оспівана у віках. Інформаційний екскурс в історію свята від ведучих заходу, тематична виставка організована студентською профспілкою, відеозвернення до студентства випускників коледжу, теперішніх воїнів ЗСУ дали можливість присутнім відчути ціннісний вимір нашого відносно мирного сьогодення та ціну майбутньої пермоги. Мабуть саме тому так щиро співався гімн та проникала в саме серце хвилина молитви, а квіти пам'яті покладались до світлин загиблих воїнів - випускників коледжу. Герої не вмирають. Слава Україні!