До Дня працівників стандартизації і метрології екскурсія до ДП "Івано-Франківськстандартметрологія"

До Дня працівників стандартизації і метрології студенти ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ" 09.10.2023 р. здійснили екскурсію до ДП "Івано-Франківськстандартметрологія".

Екскурсія у випробувальну лабораторію - це унікальна можливість дізнатися більше про важливу галузь, яка визначає якість і безпеку виробів та послуг, а саме метрологію. Організована екскурсія у цю лабораторію є надзвичайно пізнавальним та цікавим заходом для студентів.

Важливими аспектами екскурсії були:

1. Знайомство з метрологією. Екскурсія розпочалася з огляду та короткого опису метрології як науки, що вивчає вимірювання та системи вимірювань. Учасники мали можливість дізнатися роль метрології для забезпечення якості продукції та безпеки споживачів.

2. Огляд лабораторійних приміщень. Екскурсія продовжилася з відвіданням випробувальних лабораторій. Учасники дізналися, які тести і вимірювання проводяться в цих лабораторіях для визначення властивостей матеріалів, якості продукції або дотримання стандартів та нормативів.

3. Практичні демонстрації. Експерти лабораторії провели демонстрацію процесів вимірювань та випробувань.

4. Обговорення стандартів і нормативів. Екскурсія включала обговорення важливості стандартів і нормативів у вимірювальній діяльності. Студенти дізналися, як стандарти впливають на якість продукції та послуг та забезпечують їхню безпеку.

5. Відповіді на питання. Під час екскурсії студенти мали можливість ставити питання фахівцям лабораторії та дізнатися більше про специфіку їхньої роботи та важливість їхнього внеску в суспільство.

Дякуємо колективу випробувальної лабораторії ДП "Івано-Франківськстандартметрологія" за корисну та цікаву інформацію, це важливо для всіх, хто цікавиться якістю виробів і послуг, а також для тих, хто хоче краще зрозуміти роль метрології у сучасному суспільстві.