Дякуємо кожному хто долучився та підтримав благодійну акцію до дня святого Миколая!

День Святого Миколая – одне з найбажаніших дитячих свят. За кілька днів діти зазвичай пишуть святому листи з побажаннями та очікують подарунки.

Немає в світі малюка, який в очікуванні на довгожданий вечір не мріяв би про щось особливе. Хіба можливо описати ту щиру радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок?

Студенти та колектив Коледжу щороку, традиційно напередодні свята, вітають дітей сиріт та тих сімей хто потребує допомоги, продовжуючи благородну місію святого Миколая.

6 грудня 2023 року студенти відвезли до МІСТЕЧКАМИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ всі зібрані подарунки, фрукти, продукти харчування, солодощі, книжки, фарби, олівці, зошити, іграшки тощо.

Хочемо подякувати усім, хто став Святим Миколаєм для дітей-сиріт! Маємо надію, що разом ми змогли створити незабутнє свято для дітей!