Цьогоріч, уже традиційно, викладачі та студенти коледжу долучилися до написання 23-ого за рахунком Всеукраїнського радіодиктанту на тему: "Дороги України". Метою радіодиктанту є об'єднання людей навколо України в усьому світі. Символічним стало те, що учасники флешмобу писали диктант у вишиванках. Приємною несподіванкою виявилося, що текст читав наш земляк, актор театру та кіно, театральний режисер Олексій Гнатковський.
Дороги України - переплутані нитки любові, усі вони ведуть до Перемоги!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1GoDTmPWgmwDN2MUBPNHen/1aab663ab92d84e5f0233ced5aeed86d/0-02-05-d327151cd66d8ad8a776d94e945c43d70dacb995d7c961127bcd25af270c3879_93fb6106939c0bc9.jpg)