В період з 26 по 28 червня студенти коледжу, з метою ознайомлення з військовою історією, традиціями Прикарпаття у адміністративних межах сучасної Івано-Франківської області від часу Галицько-Волинської держави до сьогодення, історією 38-ї загальновійськової армії періоду Другої світової війни на території України, бойовому шляху Легіону УСС на Станиславівщині в час Першої світової війни, формуванням УГА періоду українсько-польської війни 1918-1919 рр., участі уродженців Івано-Франківщини у війні в Афганістані 1979-1989 рр. та захисті територіальної цілісності та суверенітету України в Антитерористичній операції на сході України/Операції Об’єднаних сил, мали можливість відвідати музей Героїв Дніпра.
Музей дуже цікавий не тільки для дорослих а й для дітей. ІСТОРІЮ СВОЄЇ КРАЇНИ ТРЕБА ЗНАТИ. НЕМАЄ ІСТОРІЇ - НЕМАЄ ДЕРЖАВИ.
Емоції переповнюють, це були неймовірні враження. Години екскурсії пролетіли дуже швидко, але закарбуються в пам'яті на все життя... Студенти ознайомилися з експонатами починаючи з Першої світої війни і закінчуючи сьогоденням...
Дуже вдячні організатору екскурсії, викладачу Захисту України Горошку В.М., а також екскурсоводу за таку емоційну, пізнавальну, корисну розповідь про всі експонати.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5Nmdy7hvY8rMrgW7gNLNjU/de1336937eaf99c585f5155636b719f3/347255495_1.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/67FnjQ7JBN6Un2lnGwSSrq/6594ab81774bc288243b2832bcbf2d66/347393865.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/8vrH3s3iDBIHXQesS6XEo/6a568969ef166ae03b6f134d12c04d0e/_____________________viber_2023-06.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/28QZaJUn83EtjLSWNf5qwf/8f72710352cb1a256ec6b9bc4fbbb415/3472.jpg)