Тиждень циклових комісій "Фізичних дисциплін" і "Електроніки та електронних комунікацій" проходив з 08 по 12 квітня.
Всіх здивувало, як студенти групи ПІ-22-03 проводили заняття на тему "Планети земної групи. Земля і Місяць", з дисципліни "Фізика та астрономія" для групи ПІ-22-01, в ролі викладачів.
Студенти проявили креатив та професіоналізм в підготовці заняття та задіяли різні інтерактивні підходи, провели руханку посеред заняття, динамічне опитування, в тому числі завдання отримали і викладачі. Заняття пройшло весело, креативно, оригінально та пізнавально.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2FMwgUpIbJwNYTyXbDSjGB/8cc0b1632a72caca748641f62f8fa12d/___.jpg)
Навчальний заклад, який входить до списку обʼєктів Світової спадщини ЮНЕСКО, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, відвідали студенти коледжу. З екскурсії студенти дізналися історію, структуру університету та ознайомилися з його архітектурою, прогулялись містом, побачили багато красивих і визначних місць і зʼїли морозиво.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3ynF7c0njtIWri1VgMm1KO/bef6af948b78981f4ce0df945d78047a/________.jpg)
Проведено дві олімпіади: з фізики, серед студентів ІІ курсу і радіоелектроніки, серед студентів ІІІ курсу, за результатами яких нагороджено призерів. Переможці олімпіад - Гук Яків і Черпак Володимир.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2VvArP5Nun9sPc48aPznum/f17aeb775acef4b28e60228e837493e9/_____.jpg)
Також студенти провели опитування викладачів фізики
Тиждень пройшов насичено, динамічно. Студенти виступали зі власними підготовленими проєктами. Всі, хто долучився до заходів отримали цікавий досвід, масу позитивних емоцій, нові вміння і знання.