Ось і закінчився І курс для нашої групи ПІ-22-02...
01.07 наша гірська любов... Відбувся похід на озеро Несамовите-Гутин Томнатик-Рерба-Шпиці. Це було незабутньо, екстримально і запам'ятається на все життя❤️ Це наша спільна гірська хвороба і любов до українських Карпат з найкращими, найріднішими студентами.
Яку ж любов ми відчули до гір... маленькі, але водночас такі переповнені любов'ю до гір серця наших студентів... Це любов на все життя - відчувати себе вільними, окриленими... адже, справді, крилатим грунту не треба - їм потрібні гори... Наші українські Карпати... де можна перетворюєшся на того птаха💙💛 Цінуйте кожний момент свого життя... беріть від життя усе, щоб жити спогадами наповненими неповторними емоціями.
Красу гір не описати словами … тут або закохуєшся з першого погляду, або залишишся байдужим назавжди ….
Лізьте на гори не для того, щоб світ бачив Вас, а для того, щоб Ви могли бачити світ...
"Гори кличуть, і я мушу йти...
То є мої гори і я тут газда!"
Як би не висока була гора, будь-який її схил може стати стежкою. Любимо гори! І ця любов взаємна!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2zPrrKIVVHbaP4z1aRBEfd/440488ab688ad1faa9f12b9870fc888e/____21.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/7t5IwtYSEMgCIdkBaXRBxd/77e285e29988ca7a440b38594772cf6e/____.jpg)
Переглянути відео можна тут https://youtu.be/kQ3j6e2fcxs?t=14
P.S. У нас свій тренд на цю пісню... і надіємося, що він найкращий з усіх що ви зустрічали у соцмережах