Студенти та викладачі коледжу взяли активну участь у міжнародних практичних STEM-заняттях по ІТ- технологіях, що проходили за участю члена Чеської палати дипломованих інженерів та техніків, викладача Академії техніки (Чехія) Мирослава Врами. Під час занять студенти застосували сучасне обладнання, в тому числі тепловізори, мобільні роботи і прогресивне технологічне обладнання. Захід проходив на базі Центру Освітніх Інновацій Івано-Франківської міської ради.
Учасники обмінялись досвідом, отримали нові знання і весело провели час.
Разом до перемоги!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/221ETt59zgNXedQWlu4CiF/ca784e59d4d1e6be3924f108a6dea67b/___________viber_2023-09-12_15-05-32-202.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/y411HXWdINf6JX9IwR6qN/86b78a2a79d5e00e434e81d7bc60b50b/___________viber_2023-09-12_15-08-00-837.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2LeEWVkxNw5OIgTSq4VW3o/02439437ef30726d7b4f302f73b84118/___________viber_2023-09-12_15-03-52-030.jpg)