Моя історія війни... війна очима випускників коледжу

Рік незламності, рік болю, рік пам’яті... Понад рік великої війни дав змогу всьому світові зрозуміти, ким насправді є українці – сильною, нескореною та хороброю нацією. Він закарбований у пам’яті наших студентів, вимушених свідків і учасників трагічних подій, які з перших днів повномасштабного вторгнення росії незадумуючись стали на захист нашої держави!

15-16 листопада коледж з повагою зустрів своїх героїв, студентів випускників 2023 року, які захищають нашу країну на східному напрямку! Для студентів 1-2 курсів було проведено майстер клас з надання першої невідкладної допомоги, проведено відео-доповідь про військові дії на східному напрямку! Військові розповіли студентам своє бачення подій, що відбувалися на Сході нашої держави у 2014 році та за яких обставин вони зустріли повномасштабне вторгнення агресора у 2022 році.

Студенти дуже уважно вислухали виступ військового, задавали питання.

Бережімо пам’ять та шануймо наших Героїв!

Слава Україні!