Рік незламності, рік болю, рік пам’яті... Понад рік великої війни дав змогу всьому світові зрозуміти, ким насправді є українці – сильною, нескореною та хороброю нацією. Він закарбований у пам’яті наших студентів, вимушених свідків і учасників трагічних подій, які з перших днів повномасштабного вторгнення росії незадумуючись стали на захист нашої держави!
15-16 листопада коледж з повагою зустрів своїх героїв, студентів випускників 2023 року, які захищають нашу країну на східному напрямку! Для студентів 1-2 курсів було проведено майстер клас з надання першої невідкладної допомоги, проведено відео-доповідь про військові дії на східному напрямку! Військові розповіли студентам своє бачення подій, що відбувалися на Сході нашої держави у 2014 році та за яких обставин вони зустріли повномасштабне вторгнення агресора у 2022 році.
Студенти дуже уважно вислухали виступ військового, задавали питання.
Бережімо пам’ять та шануймо наших Героїв!
Слава Україні!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5PWkRzQf36OaTIjsrnSKUJ/c0630e43141d85b16264bc4761eb59cf/0-02-05-7f9c71d8e068c491b3f1b37f2f8787ae9ef2b440a3323eb6b8d5ceb74e44972c_9de0399aa81ca60d.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3pkoL9uCQTYUxVdjjhsyqQ/d326b5544e2e49d13a65cb36ef388fc7/0-02-05-2166391a307ade3b242d9590c4ac3169ab4ae901ae6f17558fd6865553fc8a01_f9219bf6a374c15b.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1KhiwKEtPq081StJKRda82/41d8f013d643e707d696675d46c7c945/0-02-05-5cde0e3cf3a992d98946026da0d912911dcc868c4b537827af6fc653bdb1503c_2513de09870eec59.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/7eqrjmPgRojFnVKXSWHiHi/4501da0575c0e83d50bb5cf9cdaf0ca9/0-02-05-881cb8b8a0dc18c6e131d84a004c65136f2d8c77d62adf1aa08dfc1fe0d539a0_12e120ec5ed6f83a.jpg)