Не мовчи! Бесіда на тему "Гендерно-зумовлене насильство, культура згоди"

25 квітня 2024 року в рамках реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, студенти перших курсів прослухали лекцію на тему "Гендерно-зумовлене насильство, культура згоди" та навчилися розпізнавати насильство у стосунках.

Зустріч провела Ольга Кукула (Новак) – лікарка, мама, громадська активістка, проєктна менеджерка ГО «Д.О.М.48.24», тренерка з сексуальної просвіти, лекторка ГО «Дівчата». Лекторка закцентувала увагу студентів на головних передумовах і наслідках насильства у суспільстві, освітньому середовищі та сім'ї. Пані Ольга радо поділилася інформацією, що стосувалася різних аспектів агресії та порушення прав людини, серед яких недопущення сексуального насилля, сексизму, переслідувань на підставі гендерної ідентичності, зловживання становищем або іншими важелями впливу. Слухачі та слухачки дізналися, що стереотипізоване мислення про місце та роль жінок і чоловіків у суспільстві призводить до порушень їх прав і свобод.

Дякуємо Ользі Кукулі за організацію цікавої та змістовної лекції! Сподіваємося на подальшу співпрацю!