19 жовтня 2023 року адміністрація коледжу та розробники освітньо-професійних програм 121 "Інженерія програмного забезпечення", 123 "Комп'ютерна інженерія", 125 "Кібербезпека та захист інформації", 126 І"нформаційні системи та технології" та 174 "Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка" зустрілись з представником однієї з найтоповіших ІТ компаній міста - SoftServe - Юрієм Безгачнюком.
На зустрічі обговорили безліч питань, але найбільше уваги приділили потребам сучасного ринку праці та вимогам до підготовки конкурентноспроможних спеціалістів. Юрій Володимирович дав свої рекомендації для покращення освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка ІТ фахівців, в результаті сформовано основний напрям подальшої співпраці.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3jgTjC64jUSD2aQZz8Lso7/e10f7e6e293eba48aecf478ba89e3a08/0-02-05-ee020562968ae81ae77c61b8020f081fca2b08f98748e69a911483851a6996bf_644bfd948e47d45d.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/6H0ZCWIbE4eFR0oBjCFSg/5190e37a9f356fc61c1ecd33e4c0cbbf/0-02-05-8677e6dec083f20e4d3cf5849c4588faf670d5c6c3ed215a82f3df954c636cde_ced527d3c8a057d1.jpg)