Обговорення освітньо-професійних програм з представником SoftServe, випускником коледжу - Юрієм Безгачнюком.

19 жовтня 2023 року адміністрація коледжу та розробники освітньо-професійних програм 121 "Інженерія програмного забезпечення", 123 "Комп'ютерна інженерія", 125 "Кібербезпека та захист інформації", 126 І"нформаційні системи та технології" та 174 "Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка" зустрілись з представником однієї з найтоповіших ІТ компаній міста - SoftServe - Юрієм Безгачнюком.

На зустрічі обговорили безліч питань, але найбільше уваги приділили потребам сучасного ринку праці та вимогам до підготовки конкурентноспроможних спеціалістів. Юрій Володимирович дав свої рекомендації для покращення освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка ІТ фахівців, в результаті сформовано основний напрям подальшої співпраці.