6 жовтня студенти 2-3 курсів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" разом із викладачами взяли участь в Дні відкритих дверей Ідея Банку. Студенти змогли ознайомитися з структурою банку, поринути в робочу атмосферу, набути перший досвід спілкування з клієнтами, пройти різноманітні квести. Продовжуючи нашу співпрацю з банком, розробники освітньо-професійної програми зустрілись із керівництвом банку - Славоміром Шляком - Членом Правління, адміністративним директором, Сидор Мар'яною - начальницею управління контакт-центру, Камінською Оленою - начальницею відділу адаптації та розвитку персоналу, Пилат Іриною - директоркою департаменту по роботі з персоналом та Куніцьким Романом - директором департаменту кредитного адміністрування. Спілкування було дуже плідним, нам вдалось обговорити освітньо-професійну програму спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування", отримати рекомендації щодо покращення фахових компетентностей майбутніх випускників, які відповідатимуть вимогам працівників у банківських установах.
Велика подяка всьому колективу Ідея Банк / Idea Bank. Успіхів та процвітання Вам!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5bgmdnNxzcigdo0QYGw9N1/6ab5668468a64c342f940f8e33bec13b/386759350_2090449744628672_1020880481514294744_n.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/6FBws9qlCJR6Pbq8ugQ1rp/4853f93309b13e6d3579643d8179e0b9/386771604_2090449751295338_2559166762659332612_n.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/O6bk66GkRtuT8le9PUT0y/2f64e192196957b1d5b98078dd7ec0e8/387137781_2090449717962008_6632726745192479353_n.jpg)