Обговорення освітньо-професійної програми 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з керівництвом Ідея Банку

6 жовтня студенти 2-3 курсів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" разом із викладачами взяли участь в Дні відкритих дверей Ідея Банку. Студенти змогли ознайомитися з структурою банку, поринути в робочу атмосферу, набути перший досвід спілкування з клієнтами, пройти різноманітні квести. Продовжуючи нашу співпрацю з банком, розробники освітньо-професійної програми зустрілись із керівництвом банку - Славоміром Шляком - Членом Правління, адміністративним директором, Сидор Мар'яною - начальницею управління контакт-центру, Камінською Оленою - начальницею відділу адаптації та розвитку персоналу, Пилат Іриною - директоркою департаменту по роботі з персоналом та Куніцьким Романом - директором департаменту кредитного адміністрування. Спілкування було дуже плідним, нам вдалось обговорити освітньо-професійну програму спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування", отримати рекомендації щодо покращення фахових компетентностей майбутніх випускників, які відповідатимуть вимогам працівників у банківських установах.

Велика подяка всьому колективу Ідея Банк / Idea Bank. Успіхів та процвітання Вам!