23.11.23 року наш коледж приймав особливих гостей - вихованців Івано-Франківська спеціальна школа ІФОР. В стінах нашого закладу освіти вперше відбувся захід профорієнтаційного спрямування для діток з особливими потребами, адже їм, як нікому іншому, потрібна увага, доброта та прийняття в суспільстві. З привітальним словом до учнів звернувся директор коледжу Василь БЕРЕГОВСЬКИЙ, Ігор ЛЕВИЦЬКИЙ - відповідальний секретар приймальної комісії, познайомив відвідувачів зі спеціальностями, за якими коледж здійснює підготовку фахівців, пізніше заступник директора з навчально-виробничої роботи - Ірина ВОВК провела екскурсію коледжем, де учні змогли побачити матеріально-технічне забезпечення закладу. На завершення зустрічі наші гості відвідали засідання Клубу Робототехніки, де його керівники Наталія ТУЧАК, Олександр ІВАНОВ разом із учасниками допомогли їм поринути у світ роботів, квадрокоптерів та інших керуючих пристроїв.
Дякуємо соціальному педагогу п. Надії БАЮРЧАК за можливість спілкування із дітками.
Дякуємо нашим незламним воїнам за спокій! Слава Україні! Слава ЗСУ!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/48mytK4RKUqIYQ4DTOS0rl/f9eae597cae683c8c4f69a3056587684/0-02-05-6a30c1fce6794d61e7e226a4fe53344b85a0dab0d3367c947a8222c9ddd1cce2_efc67d0e647db8ea.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3gJBcBfuE9lMbcKsdzrcJB/57e134cc4bc7d3a96d9e89e9e10e4ff4/0-02-05-5c1cf001abcf217dabc22456c9e8afa67bac899db050816e6af5c6a01c3b1455_b74d7f8957715b0.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5ncyUAlu5IASy3KqIQoz54/b4d738cd97d505af1b91324c2793e64a/0-02-05-ced66ba94cd88c0e0f9f43ef7b41a54a22625d3e4e20b485f86b3440dbbcb122_464100000b189dbe.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/BvQnb1Mv2LhsCZaVHkEhM/d16019c9fbf7e5007eb0f82d72f96077/0-02-05-8f2eb848fbbb3dcec7ef454037358097592a67ba438360abae6482001ca274f9_ca375f27713f2316.jpg)