Освіта доступна всім.

23.11.23 року наш коледж приймав особливих гостей - вихованців Івано-Франківська спеціальна школа ІФОР. В стінах нашого закладу освіти вперше відбувся захід профорієнтаційного спрямування для діток з особливими потребами, адже їм, як нікому іншому, потрібна увага, доброта та прийняття в суспільстві. З привітальним словом до учнів звернувся директор коледжу Василь БЕРЕГОВСЬКИЙ, Ігор ЛЕВИЦЬКИЙ - відповідальний секретар приймальної комісії, познайомив відвідувачів зі спеціальностями, за якими коледж здійснює підготовку фахівців, пізніше заступник директора з навчально-виробничої роботи - Ірина ВОВК провела екскурсію коледжем, де учні змогли побачити матеріально-технічне забезпечення закладу. На завершення зустрічі наші гості відвідали засідання Клубу Робототехніки, де його керівники Наталія ТУЧАК, Олександр ІВАНОВ разом із учасниками допомогли їм поринути у світ роботів, квадрокоптерів та інших керуючих пристроїв.

Дякуємо соціальному педагогу п. Надії БАЮРЧАК за можливість спілкування із дітками.

Дякуємо нашим незламним воїнам за спокій! Слава Україні! Слава ЗСУ!