Минулого тижня у ВСП "ФКЕП ІФНТУНГ" стартували І етапи ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. ПЕТРА ЯЦИКА та ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. Майже 30 кращих студентів різних спеціальностей взяли участь у перших етапах конкурсу, адже в такий буремний час гуртуватися довкола української мови, українського слова - наша головна мета! З вітальним словом до учасників звернувся Іван Малик - заступник директора з навчальної роботи.
Пам'ятаймо, Мова - кордон, який вказує на нашу національну самоідентифікацію!
Переможцями конкурсів стали:
Анна Дзуль (ПІ-22-03) - ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. ПЕТРА ЯЦИКА, Уляна Кваснюк (ІС-23-01) - ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Щиросердно вітаємо студенток, дякуємо всім учасникам конкурсу за проявлені знання та ініціативу, а також Збройним силам України - за можливість проведення конкурсів! Перемоги всім нам!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5VgbXef3nnZzEtOUpPnkS2/4f84cb031863d57964d556f954c18d6a/0-02-05-cd57fba70a4479f45caca637a24dd82b5a6e99cb812f26aa44c97707ae855fa5_25d0e21d710ee26c.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/7hwjUYOnevfSIYfaGSwGTF/51ed93e9ce5b081800110582d5e6c275/0-02-05-b876fc79049ddea9ccad877f4e1a0b5a3f84b9ad82f2c2797365203d051becea_afef695b37ec2431.jpg)