Перший етап мовно-літературних конкурсів.

Минулого тижня у ВСП "ФКЕП ІФНТУНГ" стартували І етапи ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. ПЕТРА ЯЦИКА та ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. Майже 30 кращих студентів різних спеціальностей взяли участь у перших етапах конкурсу, адже в такий буремний час гуртуватися довкола української мови, українського слова - наша головна мета! З вітальним словом до учасників звернувся Іван Малик - заступник директора з навчальної роботи.

Пам'ятаймо, Мова - кордон, який вказує на нашу національну самоідентифікацію!

Переможцями конкурсів стали:

Анна Дзуль (ПІ-22-03) - ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. ПЕТРА ЯЦИКА, Уляна Кваснюк (ІС-23-01) - ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Щиросердно вітаємо студенток, дякуємо всім учасникам конкурсу за проявлені знання та ініціативу, а також Збройним силам України - за можливість проведення конкурсів! Перемоги всім нам!